Alıcı ve Kumanda Sistemleri

Panjur ve Kepenk Sistemlerine Yönelik Çözümler

daha fazla bilgi

Akıllı Sistemler

Akıllı Sistemlere Yönelik Çözümler

daha fazla bilgi

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemlerine Yönelik Çözümler

daha fazla bilgi

Tüp Motor Sistemleri

Pergola ve Giyotin Cam Sistemlerine Yönelik Çözümler

daha fazla bilgi

Akıllı Otomasyon Sistemleri

Otomasyon sistemlerimiz kusursuz kontrol sunar
ve hem ev hem de işyerleri için kolaylık.
Image

SMD Kod Teknolojisi

Sinus Elektronik olarak son teknoloji SMD montaj hattımızda 30.000 adet/saat kapasiteli, IPC standartlarına uygun, ESD kontrollü ortamda tek ve çift taraflı elektronik kartlar ile hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Müşterinin isteğine bağlı olarak kurşunlu veya kurşunsuz lehimleme işlemlerinin yanı sıra tutkallama da SMD kodunda yapılmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ

1. Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı kontrol sistemlerimizle evinizi akıllı bir eve dönüştürün. Akıllı Ev Kontrol sistemlerimiz, evinizin aydınlatmasını, sıcaklığını, güvenliğini ve eğlencesini otomatikleştirmek ve optimize etmek için ileri teknolojiyi kullanır. Özelleştirilebilir tasarım ve işlevsellik seçenekleriyle sistemlerimiz, akıllı telefonunuz veya sesli asistanınız aracılığıyla kusursuz entegrasyon ve kolay kontrol sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ

2. Motor Sistemleri

Akıllı kontrol sistemlerimizle dış mekan gölgeleme yapılarınızı otomatikleştirin. Pergola ve giyotin otomasyon sistemlerimiz, gölgelendirme yapılarınızın konumunu hava şartlarına göre ayarlayarak, enerji maliyetlerinizi düşürürken dış alanınızın optimum kullanımını sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

3. Otomatik Kapı Sistemleri

Giriş yolunuzu akıllı kontrol sistemlerimizle yükseltin. Otomatik kayar kapı sistemlerimiz, binanıza kesintisiz ve güvenli giriş sağlamak için gelişmiş sensörler ve kontrolörler kullanır. Tasarım ve işlevsellik açısından özelleştirilebilir seçeneklerle sistemlerimiz, işiniz veya eviniz için kolaylık ve güvenlik sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ

4. Tedarikçilerimiz

Sinus Elektronik olarak ürettiğimiz ürünlerde, ürün kalitesi ve marka değeri yüksek, dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini tedarik ederek gücümüze daha da güç katıyoruz. Gerek üretim gerekse diğer süreçlerde geniş bir tedarikçi yelpazesiyle işbirlikleri ve iş ortaklıkları yapıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ